E frikshme/ E pazakontë nga Kisha e Laçit, fotoja e Google Maps që po “çudit” rrjetin

by Lajme Shqip

Nuk janë të pakta rastet ku në Google Maps mund të shohësh pamje të pazakonta, skena krimi, skena komike dhe jo vetëm.Por, nëse do të kërkoni “Kisha e Laçit” në këtë aplikacion, do të haseni me një çudi të madhe, shkruan meganews.al.

Siç duket ekspertët nuk janë treguar të kujdesshëm në bashkimin e pamjeve dhe në një stol, ku shihet e ulur një vajzë është fotografuar një pamje e çuditshme.

Advertisements

Pranë vajzës, shihet se është ulur një person, po për çudi i janë kapur vetëm këmbët.Kjo pamje në fakt ka habitur pjesën më të madhe, pasi në shumicën e rasteve kemi parë skena të pazakonta, por të kapura komplet dhe jo një rast i tillë.

Po ju çfarë mendoni?

Advertisements

TË NGJASHME