Ka marrë pjesë në ‘Big Brother VIP’ duke fituar zemrat e mijërave ndjekësve, a e gjeni dot kush është?

by Lajme Shqip

Balerini i njohur Ilir Shaqiri është bërë nostaIgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër.

Teksa ka uruar vëllain e tij me rastin e ditëlindjes, fituesi i “Big Brother VIP” ka pubIikuar një foto që është shkr epur kur kanë qenë shumë të vegjël.

Advertisements

“Mos u habit, u rrite vIIaçko”, ka shkruar balerini krahas fotos.

Advertisements

TË NGJASHME