Mamaja i kërkon të martohet, Renato Mekolli i jep përgjigjen epike: Mos i themi emrin se do të na vijë

by Lajme Shqip

Mamaja i kërkon të martohet, Renato Mekolli i jep përgjigjen epike:

Mos i themi emrin se do të na vijë…

Në finalen e “Hell’s kitchen” kohe me pare, Renato Mekolli kishte një të ftuar shumë speciale, nënën e tij.

Advertisements

Renato u përlot teksa i kërkoi falje të ëmës që nuk i ka qëndruar dot pranë gjatë viteve në emigracion ndërsa ajo i bëri një kërkesë.

Mamaja i kërkoi Renatos të martohet dhe shefi i kuzhinës zbuloi se ka një të dashur, por dëshiron të mos ja thotë emrin.

Advertisements

“Nusja aty është, ti e di shumë mirë, mos themi emrin tani se po e thamë do të të vijë krushka”, i tha Renato të ëmës dhe ajo iu përgjigj se e mirëpret krushkën.

TË NGJASHME