Çmendi rrjetin! Ja të kujt janë të pasmet që pretendohej se ishin të Grida Dumës

by Lajme Shqip

Bëri xhiron e mediave shqiptare dhe të rrjeteve sociale fotoja ku shihej një femër e fotografuar nga pas.

U tha se ishte Grida Duma dhe lajmi mori dhenë.

Advertisements

Por në fakt fotoja është e Justyna Steczkoëska.

Advertisements

Një aktore 42-vjeçare polake e njohur si Kim Kardashian e Polonisë pikërisht për shkak të vitheve të saj.

Fotoja është shkrepur dy vjet më parë.

TË NGJASHME