Mesazhi prekës në Librazhd, djali thirrje të fejuarës: Kthehu dhe më lehtëso dhimbjen!

by Lajme Shqip

Mbrëmjen e djeshme, diçka mjaft e bukur u pa në qytetin e Librazhdit.

Ishte një mesazh “Më ka marrë malli, ktheu” i vendosur tek lagja e stacionit të trenit dhe që tërh oqi vëmendjen e të gjithëve.

Pas publikimit nga Librazhdi News i këtij mesazhi ka reaguar edhe ideatori i këtij gjesti. Ai është një i ri, i cili ia ka dedikuar të fejuarës.

Advertisements

Por, nuk e ka lënë me kaq. Ai i jep dhe një mesazh publik përmes Librazhdi News.

MESAZHI I TË RIUT:

Advertisements

“Zgjodha te te dua ne zemren time sepse aty nuk te triumfon askush 💔
Zgjodha te j etoj me kete dhi mbje .por me fal nuk po mundem 💔
Mbase me urren .💔 mbase nuk me do 💔 .nuk i di ndjenjat e tua 💔 ..

Me lehteso kete dhim bje qe kam 😔💔
Kthehu te une .
DASHURIA TRIUMFON GJITHMON 😔💔.
KAM SHUM fjale qe kam nevoj te ti them .NUK KANE te mbaruar 💔😔.

KE HYR NE ZEMREN TIME .DHE NUK E BESOJ TE DALESH ME NGA AJO 😔💔
TE LUTEM KTHEHU 💔😔
MOS ME HARRO💔😔
TE DUAA💔😔 M&D😔💔

DO LUFTOJ DHE SIKUR TE JEM DUKE DHEN FRYMEN E FUNDIT .PER TY 💔😔 .
TI RRJEDH NE VENAT E MIA 😔💔
TE DUA💔😔
M&D💔😔

KTHEHU DHE MOS TJA LESHOJM KURR DOREN NJERI TJETRIT .
PERNDRYSHE E KAM GJET ZGJIDHJEN .DO TI NGJIS ME A TAK .DHE SKE KU SHKON 😔💔
TE DUA 💔😔”

TË NGJASHME