Nuk iu shkon kurrë në mend, do çuditeni kur të mësoni kush interesohet më shumë për motin

by Lajme Shqip

Meteoalb parashikon zakonisht motin për ditët në vijim, por në raste të veçanta jep edhe informacione më të detajuara.

Së fundmi, ka publikuar një grafik se kush e ndjek më së shumti parashikimin e motit në Shqipëri dhe rezultati është me të vërtetë befasues.

Janë meshkujt ata që janë më shumë të interesuar të dinë se si do jetë moti se sa femrat, shkruan meganews.al.

Advertisements

Meteoalb ka përdorur dhe pak ironi teksa ka publikuar tabelën, me informacionin e dhënë në dy kategori.

Në postim shkruan:

Advertisements

Në shqipëri rrobat i hapin burrat në ballkon, parashikimi ditor i motit ndiqet më shumë nga burrat.”

TË NGJASHME