E bujshme! Flor Mumajesi i lidhur me gruan e qeveritarit shqiptar(N.K)?!

by author

Në media ditët e fundit po qarkullojnë lajme se arsyeja e gjendjes depresive të këngëtarit Flor Mumajesi është një vajzë me të cilën ai është i lidhur.

Ashtu siç shkruhet në mediat rozë, Flori është në një marrëdhënie me gruan e një qeveritari shqiptar.

Të njëjtat burime konfirmojnë se çifti janë të divorcuar në realitet por para syve të publikut vazhdojnë të shfaqen bashkë.

Advertisements

Ai dhe e dashura e tij kanë disa vite në një lidhje dashurie dhe këngëtari ka hedhur në letër ndjenjat e tij nëpërmjet këngës “Mbaroj për ty”.

Këngëtari pak ditë më parë njoftoi fshirjen nga YouTube të këngëve të dashurisë që supozohet t’ia ketë dedikuar të dashurës së tij me inicialet N.K. JOQ

Advertisements

TË NGJASHME