Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, dalin detajet e para

by author

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në rrugën Manëz-Gjiri I Lalëzit. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në spital.

Advertisements

Advertisements

Katër personat që ndodheshin në automjet kanë mbetur të plagosur. Ata janë ndihmuar nga kalimtaret e rastit.

Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit te ngjarjes.

TË NGJASHME