Çfarë po ndodh me Shqipërinë? Përgjaken rrugët e vendit dhe thellohet bilanci me shifrat e frikshme, ja sa aksidente raportohen në vetëm 2 orë

by author

Siç shihet dhe në pamjet e videos, automjeti i cili ka rënë në kanal, ndërsa pasagjerët janë ndihmuar nga kalimtarët e rastit të cilët kanë telefonuar autoambulancën.

Në një njoftim zyrtar, policia thotë se drejtuesi ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Ndërsa në Fier, një 12-vjeçar i cili po udhëtonte me biçikletë u përplas nga një automjet tip ‘Benz’ në lagjen 1 Maji të qytetit.

Advertisements

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat ndërsa i mituri ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në Përrenjas, një kamionçinë doli nga rruga dhe përfundoi mbi shina.

Advertisements

Drejtuesi i kamionçinës ndodhej i vetëm në mjet, ndërsa është transportuar në spital, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

TË NGJASHME