Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i ngushtë i këngëtarit tregon çfarë po fshihet

by author

Mario Deda miku i Luiz Ejllit, iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve që kanë të bëjnë me këngëtarin si dhe me situatën më të përfolur sa i përket bllokimit të Instagramit të tij.

Lidhur me çështjen e Instagramit të Luizit, Mario shkruan se “prandaj ka lëshuar një prokurë,

sepse dikush tjetër po ja mban peng dhe s’po ia dorëzon, as atyre që ka autorizuar me vetëdije të plotë Luizi”.

Advertisements

Ndërkaq ai ka folur për disa tema duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV dhe deri tedeklaratat e Meridianit në emër të tij.

Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

Advertisements

TË NGJASHME