Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren

by author

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë!

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn,

Advertisements

me të cilin vijon të jetë e lidhur.

Advertisements

TË NGJASHME