Aksident i rëndë, plagosen tre maturantët, nisen drejt Traumës

by author

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Mamurras ditën e sotme,

ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se kanë mbetur të plagosur tre të rinj që udhëtonin në të njëjtën makinë.

Advertisements

Gjendja e tyre është e rëndë dhe mësohet se janë transpurtuar drejt Spitalit të Traumës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

Advertisements

TË NGJASHME