E rëndë/ E moshuar bie në lumin Vjosa, zbardhen detajet e para

by author

Një e moshuar është vetëhedhur në lumin e Vjosës në Përmet. Policia bën me dije se 73-vjeçarja me iniciale F.D., është nxjerrë nga lumi me ndihmën e efektivëve të policisë dhe banorët e zonës.

Shtetasja F. D. u transportua në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

TË NGJASHME