E frikshme! Lopët bejnë për spital një person, dërgohet me helikopter në urgjencë

by author

Një burrë u transportua me helikopter drejt spitalit,

Advertisements

pasi u rrethua dhe u sulmua nga një tufë me lopë në një plazh të largët skocez.

Advertisements

Sipas asaj që shkruan The Independent, ngjarja ndodhi në ishullin Barra dhe 56-vjeçari u dërgua me urgjencë në spitalin e Glasgow.

Ngjarja rëndë ndodhi mbrëmjen e së shtunës.

Dy gra morën po ashtu dëmtime.

Të tre u sulmuan teksa po ecnin.

TË NGJASHME