Freski vetëm për disa zona, ja në cilat qytete priten reshje shiu

by author

Ditën e sotme priten reshje lokale të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Berat dhe Korçë.

Advertisements

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet nga 19 deri në 30 °C,

Advertisements

në vendet e ulëta nga 18 deri në 32 °C dhe në vendet malore nga 13 deri në 27 °C.

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

TË NGJASHME