Ofendimi i rëndë ndaj Beatrix Ramosajt, merret vendimi i papritur i televizionit pas deklaratës së Albano Bogdos

by author

Një deklaratë e ashpër me gjuhë ofenduese ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt, nga ana e aktorit të njohur Albano Bogdo, po bën xhiron e rrjetit prej dy ditësh dhe ka revoltuar jo pak personazhet e njohura dhe jo vetëm.

Advertisements

Shumë prej tyre kanë kërkuar reagimin e organeve përgjegjëse si dhe televizionit Vizion Plus, ku transmetohet emisioni i Albano Bogdos.

Advertisements

Por duket se programi i tij do të vazhdojë të transmetohet. Kjo pasi në llogarinë zyrtare të televizionit, ditën e sotme është shpërndarë një sekuencë nga episodi i fundit i këtij programi, ku tag është bërë edhe aktori.

Shumë komentues kanë reaguar ashpër në komente duke i kërkuar atij të tërheqë deklaratën dhe të kërkojë ndjesë për fjalën e thëna në drejtim të Ramosajt.

TË NGJASHME