Zbulohet e dashura modele e Olsi Bylykut(FOTOLAJM)

by author

Jeta private e Olsi Bylykut ka qenë prej mujash kryefjalë e medias rozë. Pas ndarjes me këngëtaren Egli Tako, Olsit iu zbulua shpejt lidhja e re e dashurisë.

Advertisements

Identiteti i vajzës u mundua të mbahet i fshehtë, por ne nuk vonuam për ta zbuluar.

Advertisements

E dashura e re e Olsi Bylykut është 24-vjeç dhe quhet Sindi. Dikur gazetare në vendin tonë, por tashmë jeta dhe karriera e saj zhvillohet në Holandë.

Kjo shpejgon edhe udhëtimet e fundit të Olsi Bylykut drejt Amsterdamit.

Sindi tashmë është modele dhe tensite dhe fotot e saj janë të njohura për kopertinat e revistave sportive në qytetin e Amsterdamit dhe Utrehtit në Holandë.

TË NGJASHME