“Ngrijnë” valutat, ja sa këmbehen euro dhe dollari sot në vendin tonë

by author

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.4 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 101.6 lekë.

Advertisements

Paundi britanik kap sot vlerën e 122 lekëve.

Advertisements

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 109.6 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë.

TË NGJASHME