I FUNDIT! Tërmet në Shqipëri, ku ishte epiqendra

by author

Një tërmet me magnitudë të ulët ka rënë pak më parë në veri-perëndim të Shqipërisë.

Advertisements

Sipas të dhënave paraprake, tërmeti ishte i një magnitude 3.4 të shkallës Rihter dhe me e piqendër Lezhën.

Advertisements

Për shkak të lëkundjeve të moderuara, nukr aportohet për dëme në njerëz apo në godina

TË NGJASHME