53 vjeçarja martohet me 22 vjeçarin. Të gjithë na kanë inat! Ja pse

by author

Nje grua 53 vjecare eshte martuar me nje djal te ri 22 vjec.

Advertisements

Cifti ka pasur shume komente negative dhe pasi eshte martuar ne 20 tetor te 2023.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur ne Republika Tatarstan, Rusi 53 vjecarja eshte takuar per here te pare me 22 vjecarin kur ishte ne moshen 14 vjec.

Ajo u shpreh se:“Marrëdhënia jonë është perfekte”

“Ne nuk mund të jetojmë pa njëri-tjetrin. Jemi nje cift qe e duam shume njeri tjetrin edhe pse njerezit na kane inat dhe nuk na duan”.

Cifti do largohet nga qyteti ku jetojne per tu shperngulur ne nje qytet tjeter.

TË NGJASHME