A është Aurela Gaçe apo Blendi Fevziu? Fotografia që çmendi rrjetin

by author

Në fotografi ai ka dalë i buzëqeshur dhe me flokë të gjatë e të dendur, ndryshe nga sot, kur flokët i mungojnë.

Advertisements

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe, kjo është fotografia që ka futur në mendime shqiptarët

Advertisements

Por ajo që bie në sy është edhe ngjashmëria e tij me këngëtaren Aurela Gaçe, gjë të cilën ndjekësit ka kanë vënë në dukje përmes komenteve.“Tamam se Aurela Gace e vogel”, komenton dikush.

Kujtojmë se Fevziu ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv.I ftuar te Rudina Magjistari, dhe i pyetur sesi e ndjen veten përballë dy vajzave, Mishel dhe Alis, Fevziu thotë se është një emocion shumë i ndryshëm.

“Me Mishel nuk jam angazhuar aq shumë se kam pasur më pak kohë. Ajo është rritur pa qenë unë aq i pranishëm, ndërsa me të voglën, e kam thënë, kam qenë më pranë saj…” – tregon Blendi.

Por si i ka ai marrdhëniet me të bijat larg kameras?Me Mishel që është adoleshente, Blendi thotë se e ka atë një shoqe shuëm të mirë dhe bnë biseda nga më të ndryshmet për të, ku nuk mungojnë bisedat për shopping, modën dhe gjëra të tjera të moshës së saj.

TË NGJASHME