Aksident i rëndë në vend, makina me 3 adoleshentë përfundon në përrua, njëri prej tyre në rrezik për jetën

by author

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë, në aksin Stjar-Brakaj, ku kanë mbetur të plagosur 3 adoleshentë.

Advertisements

Burime bëjnë me dije se një makinë “Benz”, ka dalë nga rruga duke përfunduar në përrua.

Advertisements

Për pasojë kanë mbetur të plagosur A.D-14 vjeç. F.H-13 vjeç dhe E.K-14 vjeç.

14 vjeçari A.D është në gjendje shumë të rëndë. Sipas bluzave të bardha, është i intubuar ndërsa dyshohet për goditje të rëndë në kokë, ndërsa nuk ka reagime. Policia ndodhet në vendngjarje

TË NGJASHME