Çfarë ka thënë Kiara pas daljes nga BBV2 për Luizin dhe marrëdhënia e këngëtarit me Jorin? Miku i ngushtë sqaron çdo gjë dhe tregon lëvizjen urgjente që do bëjë sonte moderatorja

by author

Miku i këngëtarit Luiz Ejlli, Mario Deda ka folur njëherë e mirë për konkurentin më të përfolur të këtij edicioni të BBV.

Advertisements

Duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV, Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

Advertisements

Ata kanë treguar se janë takuar me Kiarën dhe se ajo është e dashuruar marrëzisht pas Luizit, ndërsa ky i fundit, po e përdor Jorin aktualisht për strategji brenda lojës dhe jo për flirt si përflitet në rrjetet sociale.

Çfarë ka thënë Kiara pas daljes nga BBV2 për Luizin

Çfarë ka thënë Kiara pas daljes nga BBV2 për Luizin

Çfarë ka thënë Kiara pas daljes nga BBV2 për Luizin

TË NGJASHME