Çfarë ndodh në bregdetin e Durrësit, ndodh fenomeni i rrallë (VIDEO)

by author

Një zbaticë e theksuar është krijuar paraditen e kësaj të diele në bregdetin e Durrësit.

Advertisements

Të shumtë janë ata që duke shfrytëzuar kohën e bukur me diell të kësaj dite pushimi kanë nxituar të shkrepin foto dhe video në shëtitoren “Taulantia”.

Advertisements

TË NGJASHME

Leave a Comment