Çfarë po ndodh me Shqipërinë? Përgjaken rrugët e vendit dhe thellohet bilanci me shifrat e frikshme, ja sa aksidente raportohen në vetëm 2 orë

by author

Siç shihet dhe në pamjet e videos, automjeti i cili ka rënë në kanal, ndërsa pasagjerët janë ndihmuar nga kalimtarët e rastit të cilët kanë telefonuar autoambulancën.

Advertisements

Në një njoftim zyrtar, policia thotë se drejtuesi ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Advertisements

Ndërsa në Fier, një 12-vjeçar i cili po udhëtonte me biçikletë u përplas nga një automjet tip ‘Benz’ në lagjen 1 Maji të qytetit.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat ndërsa i mituri ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në Përrenjas, një kamionçinë doli nga rruga dhe përfundoi mbi shina.

Drejtuesi i kamionçinës ndodhej i vetëm në mjet, ndërsa është transportuar në spital, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

TË NGJASHME