Donald Veshaj në “BBVA”? Lori Hoxha habit me deklaratën për aktorin dhe ‘paralajmëron’ rikthimin e ish-banorëve në shtëpinë më të famshme (FOTO)

by author

Nëse lajmi ‘bombë’ për ju ishte se Donaldi nuk do të jetë me pjesë e “Më lër të flas” një tjetër lajm pason të parin.about:blank

Advertisements

Ishte Sara Hoxha ajo që i hodhi benzinë zjarrit duke hedhur në Instastory Romeon dhe shkruan:”po Donald Veshaj ku është?Apo mos vallë do rikthehet tek shtëpia e tij e preferuar?”

Advertisements

Donaldi riposton story-n në profilin e tij dhe shkruan:”Ta shohim prisni edhe pak”.Nëse do të ishte e vërtetë Big  Brother i këtij viti do të ngjasonte me takimet e gjimnazit që bëjnë prindërit tanë dhe shkruajnë “Matura e 74”

TË NGJASHME