Durrës/ 39-vjeçari gjendet i pajetë në banesë, për ҫfarë dyshohet

by author

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët në banesën e tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:10, në lagjen nr.7.

Advertisements

Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet D. Sh., i cili dyshohet se është vetëvarur.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME