E bujshme! Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku drejt divorcit?

by author

Një nga çiftet më të dashura për publikun Xhensila dhe Besi, nuk po kalojnë ditët më të mira.

Advertisements

Sipas “Artistët Shqiptarë” dyshja kanë nisur procedurat e divorcit.

Advertisements

Arsyjet deri tani nuk dihen, megjithatë kjo gjë konfirmohet edhe në Instagramin e Xhensilës, pasi ajo nuk e ndjek më Besin, madje ka fshirë edhe të gjitha fotografitë me të.

Në ambiente publike këngëtarja është parë në gjendje jo të mirë, për shkak të periudhës që po kalon.

Kujtojmë që Xhensila dhe Besi janë prindër të dy fëmijëve.

TË NGJASHME

Leave a Comment