E dhimbshme! Ky është çifti që u shua në aksidentin në Rrugën e Arbrit

by author

Dje janë përcjellë për në banesën e fundit, 32-vjeçari Marsel Tefa dhe 29-vjeçarja Egila Celami dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin tragjik në Rrugën e Arbrit.

Advertisements

Çifti i të rinjve, me origjinë nga Burreli po udhëtonin me një mjet tip “Toyota” nga ByPassi i Murrizit drejt Tiranës, kur u përplasën me një mjet tip ‘Caddy’ me drejtues Klaudio Ruçin.

Advertisements

Përplasja ka qenë tepër e fortë dhe makina e të rinjve ka dalë nga rruga duke rënë rreth gjashtë metër poshtë në humnerë.

TË NGJASHME