E dhimbshme! Muzikanti 36 vjecar i jep fund jetes pas sherrit me gruan e tij

by author

ITALI-Nje muzikant shqiptar i ka dhene fund jetes ne burgun Castrogno në Teramo.

Advertisements

36 vjecari Jeton Bislimi ne date 14 nenetor te vitit te kaluar ka goditur gruan e tij me thike dhe me pas ka tentuar ti jap dhe fund jetes por eshte arrestuar nga policia.

Advertisements

Pas gjendjes te renduar psikologjike ai i ka dhene fund jetes ne burg. Ndersa gruaja e tij qe u godit nga ai eshte ne gjendje te mire shendetsore dhe gjykata i kishte hequr të drejtën prindërore ndaj dy fëmijëve.

Shkaqet qe 36 vjecari goditi gruan e tij ishin shkaqe xhelozie pasi gruaja e tij kendonte ne klube me muzikant te tjere.

TË NGJASHME

Leave a Comment