E frikshme! Tre shtete pranë nesh zgjohen nga tërmeti

by author

Mëngjesin e sotëm një tërmet me intensitet të dobët është ndjerë në Kosovë, Maqedoni dhe Serbi.

Advertisements

Sipas Institutit Sizmologjike Mesdhetare Evropiane tërmeti ka ndodhur në orën 9:54 të mëngjesit me orën lokale.

Advertisements

Epiqendra e tërmetit është në tre kufirin mes Maqedonisë, Kosovës dhe Serbisë.

Tërmeti është ndjerë më së shumti në kryeqytet dhe rrethinat e tij.

TË NGJASHME