E kishin fshehur deri tani, por nuk e paskemi ditur se çfarë janë Sinani dhe Vjollca

by author

Shpesh herë kemi pasur rastin të shohim se si të famshmit tanë krijojnë raporte të afërta me kolegët e tyre, saqë i konsiderojnë si familje.

Advertisements

Një shembull të tillë e kemi parë edhe tek Vjollca Haxhiu dhe Sinan Hoxha, shkruan Indeksonline.

Advertisements

Në një intervistë në ÁTV, Sinani u shpreh se Vjollcën e konsideron si motër dhe është halla e djemve të tij.

‘Të flasësh për hallën e djemve te mi, të flasësh për motrën tënde, të flasësh për kolegen tënde është paksa e vështirë.

Nuk kam parë njeri më të sinqertë, nuk kam parë njeri më korrekt, nuk kam parë njeri më të dashur nuk kam parë njeri më të mirë në marrëdhënie me të gjithë kolegët se këngëtarja dhe mikesha dhe motra ime, Vjollca Haxhiu’ tha ai.

TË NGJASHME