E mbani mend vajzën e Doktor Florit, kanë kaluar shumë vite, nuk do ta besoni se sa është rritur(Foto)

by author

Kanë kaluar tashmë 6 vite qe kur u nda nga jeta këngëtari shumë i njohur Dr. Flori duke lene pas dy fëmijë, një vajzë e një djalë. Miqtë e tij publikojnë herë pas here foto me fëmijët e Dr. Florit, duke na mbajtur edhe të informuar për jetën e tyre pas humbjes së babait.

Advertisements

Para disa ditesh këngëtarja Aurel Gaçe ka publikuar një foto me Kaltrinën, vajzën e kolegut të ndjerë. ajo që vemë re është se Kaltrina është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë, ndërsa Aurela nuk i ka kursyer fjalët e ëmbla për të.

Advertisements

“Unë nuk jam e shkurtër, thjeshtë Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra.

Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël. Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1.70 cm”, shkruan Aurela krahas fotos.

TË NGJASHME