E njihni vogëlushen në foto? Vajza më e komentuar e Showbiz-it sot

by author

Sot, Bora Zemani mund të konsiderohet pa frikë emri më i komentuar në media.

Advertisements

Ajo është një ndër moderatoret më të dashura nga publiku.

Advertisements

Sakaq, edhe më e përfolura e momentin,

kjo pasi marrëdhënia e saj me Donald Veshajn po komentohet nga të gjithë.

Bora po merr një përkrahje të pafund nga publiku,

veçanërisht pas situatës së krijuar mes Donaldit dhe Beatrixit.

E njihni vogëlushen në foto? Sot është vajza më e
Por të gjithë janë kuriozë se si ka qenë moderatorja e vogël. Në foton më poshtë, ajo duket po kaq e ëmbël dhe e bukur sa tani.

TË NGJASHME