E papritur! Arbana apo Bora, eksperti i rendit preferencat sipas qyteteve, ja kë duan më shumë shqiptarët

by author

Dy moderatoret e njohura, Arbana Osmani dhe Bora Zemani kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi.

Advertisements

Kjo pasi fillimisht u përfol se Bora do ta zëvendësonte Arbanën në prezantimin e edicionit të tretë të spektaklit televiziv “BBV”, por më pas u zbulua se në fakt këtë vit ky pozicion i është besuar Ledion Liços.

Advertisements

Megjithatë, dy moderatoret duket se kanë fituar zemrat e publikut si më të preferuarat. Në një “mini sondazh”, eksperti Tom Kallaxhi tregon qytetet të cilët preferojnë Borën dhe ato që preferojnë Arbanën.

Lista sipas vendeve:

Në Lezhë fiton Bora

Në Korçë fiton prap Bora

Në Fier është 50 me 50

Në Elbasan fiton Arbana

Në Tiranë Arbana

Në Durrës Arbana

Në Shkodër Arbana

TË NGJASHME