E rëndë! Aktorja e njohur gjendet e vd*kur në shtëpinë e saj

by author

Aktorja e njohur për rolin e saj si ‘Laura’ në ‘Tron’ dhe ‘Lacey Adderall’ në ‘Caddyshack’, është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Lake Worth Beach, Florida.

Advertisements

Sipas TMZ, shoku i saj i dhomës e zbuloi vdekjen e saj kur u kthye në shtëpi nga pushimet dhe trokiti në derën e dhomës së saj të dhomës, por nuk mori përgjigje.

Advertisements

Megjithatë, një aromë e fortë nga brenda e bëri të shqetësohej dhe të telefononte autoritetet.

Kur mbërritën në vendngjarje, gjetën trupin e pajetë të Morganit.

Aktorja u pa e gjallë për herë të fundit nga shoku i saj i dhomës më 19 dhjetor.

Sipas autoriteteve policore, vdekja e saj ndoshta ka ardhur për shkaqe natyrale

Hetimi lidhur me ngjarjen vijon.

TË NGJASHME