E rëndë/ Burri qëllon me a*më, katër të vd*kur brenda familjes

by author

Një burrë rreth të 80-tave vrau gruan dhe dy fëmijët e tij të rritur në një shtëpi në Kaliforni përpara se të vriste veten, tha policia.

Advertisements

Oficerët iu përgjigjën një telefonate në lidhje me të shtënat në orën 18:50, ku gjetën tre viktima – një grua rreth të 80-tave dhe një burrë e një grua rreth të 40-tave – tha nënkoloneli Blanca Lopez.

Advertisements

Oficerët gjetën gjithashtu trupin e një burri rreth të 80-tave, i cili duket se kishte vdekur nga një plagë e vetëshkaktuar me armë zjarri. “Ata të gjithë duken se janë familje”, tha Lopez. “Ky është një incident i izoluar.”

Kur arritën në shtëpinë e gjerë, të stilit spanjoll, oficerët u futën me forcë, ku u takuan nga një grua që i kishte mbijetuar të shtënave me armë duke u futur në një dhomë tjetër duke bërë thirrje për ndihmë, thanë autoritetet.

TË NGJASHME

Leave a Comment