E rëndë, mbytet aksidentalisht 38-vjeçari

by author

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e së enjtes në Sarandë, ku një 38 vjeçar është mbytur aksidentalisht në kanalin e hidrocentralit “Bistrica 2”.

Advertisements

Sipas deklarimeve të familjarëve, ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa, para disa orësh.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

TË NGJASHME