E rëndë! Nuk u paraqit në punë në orar, shqiptari gjendet i varur në një pemë

by author

55-vjeçari u gjet i varur në një pemë në fshatin ku banonte dhe punonte

Advertisements

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Itali, teksa një 55-vjeçar shqiptar është gjetur i varur në një pemë.

Advertisements

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vetriolo në Bagnoregio, pasdite ne 2 janarit, teksa sipas mediave vendase, gjithçka u zxbulua pasi shqiptari nuk u paraqit në punë. Pronari i tij ka dhënë alarmin pasi nuk mund të kontaktonte me 55-vjeçarin dhe autoritetet italiane kanë nisur kërkimet.

Rreth orëve të vona të natës, 55-vjeçari u gjet i varur në një pemë në fshatin ku banonte dhe punonte. Nuk dihet edne shkaku përse shqiptari e ndërmorri këtë akti, teksa trupi i është rikthyer familjes, por hetimet vazhdojnë. Ende nuk ëhstë bërë publik identieti i shqiptarit

TË NGJASHME