E rëndë! Nxënësja qëllon për vdekje shokët e klasës, më pas vetëvritet

by author

Në Rusi një nxënëse 14-vjeçare qëlloi për vdekje dy nga shokët e klasës në një shkollë në qytetin Bryansk,

Advertisements

dhe më pas vrau veten.

Advertisements

Siç raportojnë mediat e huaja si pasojë e të shtënave kanë mbetur të plagosur dhe 4 persona të tjerë.

Policia ka deklaruar se vajza qëlloi me armën e babait të sajë dhe se shkaqet e ngjarjes janë ende nën hetim.

TË NGJASHME