E tmerrshme, babai vr*t 3 vajzat e mitura

by author

Një 41-vjeçar ka vrarë tre vajzat e tij 4, 10 dhe 11 vjeç.

Advertisements

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë tyre në Alfortville, në periferi të Parisit.

Advertisements

Sipas autoriteteve franceze 41-vjeçari ishte i njohur për rastet e dhunë në familje.

Pas krimit të rëndë, ka qenë ai vetë që ka shkuar në rajonin e policisë Dieppe në Normandi dhe ka deklaruar se kishte vrarë fëmijët e tij.

TË NGJASHME