Eli Fara në zi, humb njeriun e shtrenjtë, rrëqeth me mesazhin prekës

by author

Eli Fara ka humbur njeriun e dashur dhe ka bërë një njoftim në rrjetin social Instagram.

Advertisements

Me nje koment prekës ajo komenton për ndarjen nga jeta të babait të saj të dashur.

Advertisements

‘U prehsh ne paqe babai im i shtrenjte!????????????????????????Mi preve krahet!!!Do me mungosh shume!!!

Të shumtë kanë qenë ndjekësit e saj që i kanë shprehur ngushëllimet këngëtares.

TË NGJASHME