Gjendet foleja e rrallë me vezë në malet e Librazhdit, askush nuk e di çfarë janë(Video)

by author

Kënaqësia që të ofron kjo pamje është me të vërtetë e mrekullueshme.

Advertisements

Është një emocion për të cilin duket se nuk gjen dot fjalë për ta përshkruar.

Advertisements

Kjo fole e mbushur plot me vezë është gjetur në Sopot të qytetit të Librazhdit.

Fotoja e rrallë është publikuar

nga gazetari Agim Blloshmi.

Qyteti i Librazhdit njihet për peizazhe të mrekullueshme dhe pasuri të shumta natyrore.

TË NGJASHME