Gjesti human i vogëlushes shqiptare pushton rrjetin, cfare zemre qe paska, lum prindërit

by author

Është bërë virale së fundmi një video e postuar në Facebook për shkak të gjestit human që bën një vogëlushe. A

Advertisements

Advertisements

jo ndodhet me të atin, Scott në një restorant dhe nga xhami pranë tavolinës së tyre panë një njeri të ulur në një stol e që dukej i pastrehë.

Babë e bijë menduan se ai me siguri do jetë i uritur dhe këtu vogëlushja bën gjestin human.

Ajo merr pjatën e vetë nga tavolina dhe shkon për tek personi i ulur në stol i cili habitet kur e sheh vogëlushen me pjatën me ushqim përpara.

Mësohet se vajza është me origjinë shqiptare. Ndiqni videon e mëposhtme./Xing.al

TË NGJASHME