Humbja e mjeshtrit të madh Zef Deda, Flor Mumajesi vjen me një këngë rrëqethëse

by author

Mes shumë artistëve që shprehën ngushëllimet dhe vlerësimin për Zef Dedën, mjeshtrin e madh të humorit që ndërroi jetë mëngjesin e së premtes, duke lënë një boshllëk tek të gjithë shqiptarët, është edhe Flor Mumajesi.

Advertisements

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, këngëtari ndau me ndjekësit një pjesë të vogël të një kënge që erdhi fill pasi publikoi një video të aktorit të ndjerë, ku flet për popullin shqiptar.

Advertisements

“Të më duash ti si dje,

Të më duash po kërkoj,

Të më duash sa jam gjallë,

Do jetë vonë kur të mos jetoj”, janë vargjet që Flori zgjodhi për të ndarë me ne.

TË NGJASHME