Informacionet më të fundit/ Çfarë ndërhyrje estetike bëri vajza që vdiq te Spitali Amerikan?

by author

Një 28-vjeçare ndërroi jetë në Tiranë. E reja iu nënshtrua një procedure estetike (heqje dhjami) në Spitalin Amerikan ditën e hënë, ndërsa të martën pësoi trompozë dhe ndërroi jetë.

Advertisements

Trupi i të resë ndodhet në morg ku po i bëhet autopsia, ndërsa familja ka kallëzuar rastin në komisariatin nr. 4 për mjekim të pakujdesshëm.

Advertisements

Sipas familjarëve, 28-vjeçarja Irida Hasalla vuante dhe nga tumori në mitër për të cilin kurohej në Belgjikë por mjekët e Spitalit Amerikan, sipas Top Channel i thanë që kjo ndërhyrje nuk do të ndikonte në gjendjen e saj.

TË NGJASHME

Leave a Comment