Ish-gruaja e Fatos Nanos rishfaqet, nuk jua merr mendja në krah të kujt(Video)

by author

Bëri bujë të madhe mediatike ndarja e ish-kryeministrit Fatos Nano nga Rexhina Nano.

Advertisements

Kanë kaluar shumë vite na ajo kohë, dhe kjo e fundit pothuajse ishte harruar. Është rishfaqur në formë të shkëlqyer për sytë e publikut, ish-bashkëshortja e Fatos Nanos, Rexhina Nano.

Advertisements

Rexhina ka qenë pjesë e promovimit të librit autobiografik të Michel Obamës që u promovua në Kryeministri, në sallën Cod.

Ish-bashkëshortja e ish-liderit socialist është fotografuar krah Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit Rama.

Të dyja duken shumë rehat nën shoqërinë e njëra-tjetrës ndërsa kanë mbajtur edhe nga një fjalim përshëndetës.

TË NGJASHME