Ishte duke fjetur gjumë. 25 vjecarit i bie shkëmbi brenda në shtepi dhe e zë poshtë

by author

Mbremjen e djeshme ne Çarçovë, Përmet ka ndodhur qe nje pjese e shkembit te rreshqas dhe te bie mbi nje shtepi dhe si pasoj shkebmi ka zene nje 25 vjecar qe ishte duke fejtur gjume.

Advertisements

25-vjeçari ka qenë në gjumë kur një masë shkëmbore ka rrëshqitur nga mali dhe ka rënë mbi të.

Advertisements

I riu, Dhimitër Vangjeli nuk mund të lëvizë pasi masa shkëmbore i ka zënë gjymtyrët e poshtme.

25-vjeçari është nisur për mjekim të specializuar në spitalin e Janinës. Mësohet se i riu ka marrë plagë të konsiderueshme në dy gjymtyrët e poshtme të trupit.

TË NGJASHME

Leave a Comment