Ja kush është atentatori në “Don Bosko”, 5000 EURO kush tregon vendndodhjen e tij

by author

Ditën e djeshme ndodhi një sulm me armë në Don Bosko.

Advertisements

Një person që lëvizte i vetëm në këmbë, ka qëlluar disa herë me armë zjarri pistoletë në drejtim të automjetit “Benz”,

Advertisements

me drejtues qytetarin R. Z., dhe pasagjerët R. Z., dhe R. Z.,.

Policia ka bërë të mundur identifikimin dhe shpalljen në kërkim të autorit të dyshuar të ngjarjes, shtetasi Andrea Bregasi,

i ditëlindjes 09.12.1992, banues në Tiranë.

DVP Tiranë fton qytetarët që të japin informacion për autorin e kësaj ngjarjeje dhe vendos shpërblim 5000 euro, për çdo informacion të vlefshëm që do të çojë në kapjen e autorit.

TË NGJASHME