Ju kujtohet Lupçja dhe Katerina e “Big Brother”? Që na shkrinin së qeshuri? Nuk do e besoni ç’bëjnë sot

by author

Nuk ka diskutim që Lupçe dhe Katerina ishin një ndër çiftet tipikë në Big Brother Albania 9.

Advertisements

Të dy ata treguan karakter të fortë dhe me gjithë luhatjet përgjatë kohës që ishin në izolim, ishin të pandarë.

Advertisements

Madje edhe sot, ata vazhdojnë të jenë të tillë dhe këtë e treguan në intervistën e dhënë për Top Channel e këtë të mërkurë.

Lupçe mohoi poshtë zërat e përhapur kryesisht në rrjetet sociale, se ai nuk flet me Fiorentinën.

“Unë me Fiorin flas dhe kemi qenë bashkë në një lokal në Tiranë. Nuk ka ndodhur asgjë me Fiorentinën”, u shpreh ai.

Veç Fiorentinës, si Lupçe ashtu edhe Katerina thonë se kanë ruajtur raportet me Marjusin e Enidën, Elsamedin, por dhe Olsin.

Kurse Katerina rrëfeu se është duke vazhduar shkollën për instruktore palestre, ndërsa ëndrra e saj është një tjetër pas kësaj shkolle.

“Pas shkollës mendoj të futem tek Akademia e Rendit”, tregon ajo.

TË NGJASHME